KONST / Litografier / Färglitografi 15836147
nr 1583 6147
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 74/150. Färglitografi, bildmått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 44x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:20:41
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe